Navigace

Právě prohlížíte: VOLNÝ ČAS

Baterie pro osobní auta

OSOBNÍ AUTOMOBILY OSOBNÍ AUTOMOBILY

Baterie pro nákladní auta

NÁKLADNÍ AUTA NÁKLADNÍ AUTA

Baterie pro motocykly

MOTOCYKLY MOTOCYKLY

Baterie pro volný čas

VOLNÝ ČAS VOLNÝ ČAS

Oleje SUNUCO

Oleje SUNOCO Oleje SUNOCO

Počasí

Kdo je online

Právě připojeni - hostů: 3 

Statistika

Warning: Creating default object from empty value in /DISK2/WWW/avpk.cz/www/modules/mod_stats/helper.php on line 106 Počet zobrazení článků : 263577


BATERIE PRO VOLNÝ ČAS
PDF Tisk Email

VARTA ZNAMENÁ PLNOU ENERGII TAM, KDE ŽÁDNÁ NENÍ.

BATERIE PRO OBYTNÉ VOZY, LODĚ, SOL ÁRNÍ ZAŘÍZENÍ, MOBILNÍ SYSTÉMY ŘÍZENÍ DOPRAVY

Baterie VARTA Hobby zajišťují, aby elektrický proud tekl i tam, kde nejsou síťové zásuvky: na cestách v obytném automobilu nebo na plachetnici venku na moři. Potřebnou energii však přináší VARTA Hobby také mobilním systémům řízení dopravy a solárním zařízením. Absolutně spolehlivě a v maximální kvalitě zaručuje neustále dokonalé zásobování elektrickou energií.

Čím vyniká baterie VARTA Hobby?
Pokud jde o mobilní zdroje energie, dokáže VARTA Hobby zvládnout všechny problémy – i když jsou velmi speciální. Daleko od všech zásuvek spolehlivě dodává denně plnou kapacitu – a to do úrovně silného vybití až 60 %. A jak dobře dokáže baterie VARTA Hobby energii dodávat, tak rychle ji také přijímá – aby byla plně nabitá opět připravena zdolat další extrémní zatížení.

NOVĚ: Všechny baterie VARTA jsou nyní dodávány plně nabité a lze je ihned začít používat! Pro jednoduchou a bezpečnou manipulaci.

 

BATERIE VARTA HOBBY
více informací